Profil společnosti

Zkušenosti!

MAXX Cargo spol. s r.o. je dynamicky se rozvíjející firma založená počátkem roku 2007 sloučením tří fyzických osob. Každý zakladetel do té doby působil v rozdílém oboru dopravy samostatně. Především naši zákazníci ocení toto spojení zkušeností a letité praxe v jeden celek.

Spokojenost!

Při jednání se zákazníkem dbáme na individuální přístup, který umožňuje splnit všechna jeho přání. Preferujeme přímý kontakt, osobní jednání a dobré vztahy jsou pro nás prioritou. Nezáleží nám pouze na Vašem nákladu, záleží nám na Vaší celkové spokojenosti.

Cokoliv po celé Evropě!

Přepravy nákladů realizujeme formou kompletních zásilek, dokládek a sběrnou službou, vždy s ohledem na objem, hmotnost a termín dodání zásilky. Vše podle individuálních přání zákazníka.

Všechny zmíněné formy i druhy přeprav uskutečňujeme po celé Evropě, specializujeme se především na západní Evropu a to zejména na Německo, Benelux, Anglii, Francii, Itálii, Španělsko, Slovensko a Maďarsko.

Nejen doprava!

Mimo dopravu poskytujeme zákazníkům široké spektrum dalších logistických služeb. Mezi ně patří např. :

  • Krátkodobé skladování
  • Přednaložení zboží
  • Non-stop komunikace s dispečinkem

Stálé ceny a pojištění!

Bojíte se, že během spolupráce s námi porostou ceny? Nemusíte! Dlouhodobou platnost cen Vám můžeme garantovat.

Nemusíte mít strach ani o svou zásilku. Na přepravované zboží je uzavřena pojistná smlouva o pojištění odpovědnosti za škodu silničního dopravce včetně odcizení (dle Úmluvy CMR do výše 10 mil. Kč).

Principy, na kterých nám záleží!

Následujíci principy jsou to, čím se naše firma řídí a věříme, že jsou cestou ke spokojenému zákazníkovi a tím i našemu cíli:

  • Orientace na zákazníka a neustálé sledování jeho potřeb
  • Neustálý růst a zkvalitňování nabízených služeb
  • Udržení konkurenceschopnosti

Logistika a doprava je oblast, kterou známe a služby, které umíme.